×

لیزر چیست؟

کاربرد برش لیزر در دکوراسیون داخلی چیست؟
برش لیزری
استفاده از دستگاه برش لیزری در بوجود آوردن طرح های بسیار زیبا و به روز مدتی ست در صنعت دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گرفته است. با استفاده از حکاکی و برش لیزری فضاهای بسیار مدرن و قابل تحسین ایجاد میشود. برش لیزری در دکوراسیون رستوران ها و کافی شاپ ها، خانه ها و ویلاها، مطب ها، هتل ها و … بسیار کاربرد دارد. به کاربردن طرح های زیبا توسط برش لیزری بر جذابیت فضاها اضافه می کند. بوجود اوردن تغییرات حتی کوچک در تغییر روحیه افراد در اماکن مختلف مانند مطب پزشکان تاثیر بسزایی دارد. استفاده از رنگ بندی مناسب و طرح های مناسب تاثیر دوچندان در روحیه دارد.
با استفاده از تکنولوژی برش لیزری میتوان انواع چوب، mdf، فلزات مثل استیل و … را برش و حکاکی کرد. توسط دستگاه برش لیزری طرح های دلخواه را به هر شکل که مدنظر شماست میتوان روی متریال های مختلف پیاده سازی کرد. برش لیزری در ساخت پارتیشن و جداکننده ها در منازل و مطب ها و سالن های زیبایی، هتل ها و … کاربرددارد. ایجاد سقف کاذب و نرده های بسیار زیبا، آویزهای زیبا و … از دیگر کاربردهای برش لیزری است. میتوان در فضاهایی که از برش لیزری در دکوراسیون استفاده شده است از نورپردازی مناسب بهره گرفت برای اینکه فضا جلو بهتر و زیباتری داشته باشد.

 

چگونه عملیات برش توسط دستگاه انجام میشود؟

ابتدا طرح وتصویر مورد نظر را به فایل کامپیوتری تبدیل میکنیم سپس آن را به دستگاه لیزر ارسال میکنیم بعد از آن به مدتی کوتاهی طرح مورد نظر ما بر روی چوب، پارچه وسنگ، شیشه و یا پلکسی گلس آماده می شود.
زمانیکه از برش لیزری به عنوان ساخت پارتنشن و جدا کننده استفاده می شود، این محصولات باعث زیبایی خاصی در آن فضا وهمچنین موجب ایجاد آرامش خاصی در محیط می شوند. محصولاتی که توسط برش لیزری ایجاد می شوند یک مزیت فوق العاده دارند و آن این است که هر شخصی میتواند طرح مورد نظر خود را پیاده سازی کند در واقع این محصولات قابلیت سفارشی ساخته شدن را دارند. از برش لیزری میتوان برای ساخت دکور و انواع مجسمه و تندیس بهره برد. برای فضاهای خارجی میتوان از فلزات استیل در برش لیزری استفاده کرد.

برش لیزری چه مزیت هایی دارد؟

ایجاد طرح های دلخواه بر روی هر نوع متریالی مانند چوب، ام دی اف، فلز، شیشه، پلکسی گلس و …
ساخت انواع درب و پارتیشن، انواع دکورها و تابلوهای دیواری توسط برش لیزری
تزیین نمایشگاه ها و اماکنی مانند تالار و هتل توسط برش لیزری
ایجاد اتاق آسانسور با برش دادن ورق های غیر فلزی و ساختن انواع لابی و …
حکاکی نقوش مختلف و نوشته روی انواع متریال، مثل پارچه و فلز و شیشه در دکوراسیون داخلی

 

برگرفته از وب سایت گروه صنعتی پویا برش!

کلیه حقوق این سایت متعلق به مجموعه هنری دلسی لیزر می باشد
enemad-logo